چند نکته مفید استفاده کنید..


مراقب باشید

کاربران و بازدید کنندگان pocketoption نکاتی مفید استفاده کنید

برای افراد و شرکتها به طور یکسان، حملات فیشینگ یکی از اشکال گسترده چالش های امنیت سایبری است.ما برای شما کاربرهای pocketoption مروری بر این نکته داریم که فیشینگ چیست، چگونه علائم آن را بشناسید و اگر گمان می کنید قربانی آن شده اید، چه کاری انجام دهید.

فیشینگ چیست؟

کلاهبرداری فیشینگ یک تاکتیک کلاهبرداری است که هدف آن دستیابی به اطلاعات حساس شما، شخصی و مالی است.

حملات فیشینگ مشترک چیست؟

بسیاری از شما ممکن است وب سایتهایی را پیدا کنید که از گرافیک های گزینه پاکت اپشن استفاده می کنند، سبک هایی که از آنها کمک هزینه مدیر تجارت شخصی را می دهد. حتماً چنین وب سایتهایی را کاملاً نادیده بگیرید!
سایر حملات فیشینگ شامل هشدارهای جعلی از سوی یک بانک است که باعث می شود روی پیوند کلیک کنید یا جزئیات کارت شخصی را به عنوان پاسخ ارسال کنید. ایمیل فرستنده احتمالاً جعل شده است تا به عنوان یک شرکت واقعی ظاهر شود. پیوندهای پرداخت جعلی در ایمیل یا پیامکی که ساخته شده است به نظر می رسد که اگر از یک شرکت واقعی تهیه شده باشند.

چگونه فیشینگ را تشخیص داده و از خود محافظت کنیم؟

– اگر وب سایتی را می بینید که ممکن است یک کلاهبرداری باشد، بررسی های اینترنتی را بررسی کنید، به دنبال مجوزها و گواهینامه های موجود در وب سایت باشید، در رسانه های اجتماعی شرکت جستجو کنید و از پشتیبانی خود استفاده کنید.
– اگر یک وب سایت بدون امکان وجود سرویس رایگان ، خدمات پولی را تحمیل کند ، ممکن است کلاهبرداری باشد. به نظر می رسد که خدمات پولی در مقایسه با وب سایت های مشابه منطقی به نظر می رسند.
– کاربران pocketoption به لینک ها و ایمیل ها نگاه کنید نه به نام آنها. اگر به نظر مشروعیت ندارد روی پیوند کلیک نکنید.

اگر فیشینگ شده اید، چه کاری باید انجام دهید؟

– حتما پرونده را به سرویس پرداختی که استفاده کردید گزارش دهید. آنها می توانند گیرنده را مسدود کرده و در برخی موارد وجوه را به شما بازگردانند.
– رمزهای عبور خود را تغییر دهید. اگر از یک گذرواژه به خطر افتاده در وب سایت های دیگر استفاده شده بود ، آن را در همه جا از جمله ایمیل خود تغییر دهید.
– اگر کلاهبرداری در یک وب سایت جعلی بود، می توانید بانک اطلاعاتی whois را بررسی کنید و سوء استفاده را به ثبت دامنه و سرویس میزبانی گزارش دهید.

دفعه بعد که در همان وضعیت قرار گرفتید بسیار محتاط باشید و همیشه اطلاعات مهم را دو بار بررسی کنید.

کاربران pocketoption لطفا از سایت یا لینک های مرتبط به سایت استفاده کنید.

برای ورود به سایت کلیک کنید .

امتیاز ما
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *