سوالات متداول

سوالات عمومی کاربران

مدارک برای تایید حساب چه باید ارسال کنیم؟

برای تأیید نمایه معاملاتی Pocket Option ، کاربر باید تصاویر یا عکسهای اسکن شده از یک سند هویت و همچنین سندی را تأیید کند که آدرس مسکونی را در پروفایل بارگذاری کند. تصاویر باید به رنگی ، با کیفیت مناسب و با متن قابل خوانا باشد.

شناسنامه یا کارت ملی ، گذرنامه بین المللی ، گواهینامه رانندگی برای شناسایی نام پذیرفته می شوند.

با توجه به قوانین جدید تایید آدرس اختیاری می باشد اگر نیاز باشد در نمایه پروفایل فیلدی برای بارگذاری اسناد برای حساب نمایان میشود در غیر اینصورت هویت برای تایید حساب کافی می باشد.

برای تأیید آدرس ، یک سند کاغذی که از 3 ماه گذشته نباشد ، مناسب خواهد بود ، که نام و آدرس واقعی مشتری را نشان می دهد: صورت حساب بانکی ( میتواند یک رسید رنگی واریز یا برداشت بانک باشد) ، قبض منزل ، گواهی آدرس ، قرارداد اجاره نامه خانه، فاکتور مالیاتی ، قبوض بیمه و پزشکی.
لطفاً توجه داشته باشید: اسناد الکترونیکی ، پذیرفته نمی شوند.

آیا بونوس قابل برداشت است؟

بله باید تا حداکثر گردش مالی خالص حساب برسید تا بتوانید بونوس را برداشت کنید گردش حساب مالی مد نظر یعنی بونوس دریافت شده ضربدر ۵۰ الی 100

آیا مدارک نیاز به ترجمه دارد؟

خیر

چقد زمان میبرد برداشت انجام شود؟

برداشت بسته به حجم کار دارد در بیشترین مواقع به صورتی آنی پرداخت میشود اما اگر مطابق با قرارداد پیشنهاد عمومی بیان شود زمان برداشت 1 الی 3 روز کاری می باشد که معمولا بع حداکثر این زمان نخواهد رسید سعی نمایید در روز های کاری پردازش های برداشت را انجام دهید تا روند سریع تر انجام شود.

چقد زمان میبرد حساب ما تایید شود؟

تایید حساب کمتر از یک ساعت انجام میشود اما مطابق با قوانین بیان شود حداکثر روزهای کاری ۲۴ ساعت

آیا سایت رگوله شده است؟

بله در کانال تلگرام مطالب گذشته لینک را ارائه دادیم تا بتوانید گواهی شرکت را بررسی کنید

آیا میتوان سود بونوس را برداشت کردو اگر درخواست برداشت بزنیم بونوس خارج میشود؟

بله شما میتوانید سود بونوس و مبلغ خودتان را برداشت کنید اما به محض درخواست برداشت بونوس از حساب خارج میشود در مطالب قبل گفتیم باید به حداکثر مد نظر مالی برسد

از ما بپرسید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خودرا پیدا نکردید، ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.