مدیریت سرمایه* مهم


 

 

 

مدیریت سرمایه!

 

ترید کردن یک تجارت است و همه معامله گران موفق از این امر مطمئن هستند. البته سخت می باشد وقتی در یک فضای راحت مانند خانه مقابل مانیتور نشسته اید ، خود را تاجر به معنای معمول کلمه بدانید. به دلیل عدم برخورد جدی و تخصصی در ترید کردن ، بسیاری احتمالاً در موفقیت طولانی مدت موفق نخواهند شد.

برای اینکه یک معامله گر موفق باشیم ، کدام رویکرد در معاملات در بازارهای مالی باید دنبال شود؟ آیا افتتاح فقط یک حساب معاملاتی شما را یک معامله گر تبدیل می کند؟

امروزه هرکسی می تواند یک حساب باز نماید و تجارت کند و برای باز یا بسته شدن معاملات کلیدها را فشار دهد. اما آیا این شما را به معامله گر تبدیل می کند؟
سخت می باشد کسی را که در بازار های مالی تجارت باز می کند و آن را یک معامله گر حرفه ای در نظر بگیریم. به نظر ما ، یک تریدر حرفه ای کسی است که:

استراتژی های معاملاتی بهینه را انتخاب می کند و یک برنامه معامله تهیه می کند.

به طور منظم قیمت را تجزیه و تحلیل می کند و تنظیمات لازم را انجام می دهد.

هنگام تصمیم گیری در معاملات از تصمیمات احساسی خود داری می کند و می داند که برای موفقیت در بازارهای مالی چه ویژگی هایی لازم است.

هر مشاغل قوانین خاص خود را دارد ، قوانین خاص “فرم خوب” نیز وجود دارد. ما قبلاً آنها را بررسی کردیم ، به ویژه ، آنها شامل مدیریت
پول (https://bit.ly/38RfLnW) ،
مدیریت پول چیست؟

مدیریت سرمایه (MM) یکی از بخش های اساسی تجارت موفقیت آمیز است که از آن به عنوان مدیریت سرمایه گذاری نیز یاد می شود که بر اساس اصل برنامه ریزی مالی است.
گفته می شود معامله گران اشتباه کرده اند و حتی با سودآوری ترین استراتژی ها فقط به دلیل مدیریت نامناسب سبد سهام ، ضرر کرده اند.

مبانی مدیریت سرمایه چیست؟
هنگام انجام تجارت ، باید بدانید که چقدر پول می توانید مدیریت کنید. برای محافظت از مانده حساب ، ضمن تجزیه و تحلیل بازار و مطالعه استراتژی های معاملاتی ، مبانی مدیریت سرمایه باید به قانون اصلی MM پایبند باشید:
تجارت نباید بیش از 5٪ از سرمایه گذاری باشد.
با توجه به ویژگی های پلتفرم تجاری Pocket Option شما میتوانید مبلغ 10دلار برای سرمایه گذارید شروع کنید اما بر اساس تجربه معامله گران حرفه ای ، حداقل مقدار مناسب برای مبانی مدیریت پول از 50 دلار شروع می شود.

چرا 10 دلار سرمایه نکنیم؟

ساده است! با مقادیر کمتر ، پیروی از قوانین MM مؤثر نیست.
بیایید نمونه ای را با 10 دلار سرمایه در نظر بگیریم حداقل مبلغ تجارت روی سیستم 1 دلار است به این معنی که 10٪ سپرده را ریسک می کنید. این رایج ترین اشتباه در بین مبتدیان است. در صورت سپرده 50 دلار و حداقل مبلغ تجارت 1 دلار ، درصد خطر به 5٪ قابل قبول کاهش می یابد. به این ترتیب ، شما مانده حساب کافی برای جبران ضرر در صورت لزوم و سودآوری را دارید.
مدیریت پول به مراتب بیشتر از دانستن استراتژی های معاملاتی است زیرا داشتن استراتژی فرصتی برای برنده شدن است در حالی که قادر به مدیریت پول فرصتی برای پس انداز و ضرب سرمایه گذاری است.
https://bit.ly/2LbnEai
(https://bit.ly/38Sp878) ، و همچنین
اصلاح منظم مهارت ها و استراتژی های تجزیه و تحلیل فنی در یک حساب آزمایشی (https://bit.ly/3nvkDmS).
(نسخه انگلیسی)
برای توسعه مهارت های تجاری خود از پلت فرم ابتکاری Pocket Option نهایت استفاده را ببرید. بهتر شوید ، درآمد بیشتری کسب کنید و به بلند پروازانه ترین اهداف خود برسید!

از طریق لینک ارجا زیر ثبت نام نمایید و ماهانه یک کد هدیه از طریق سایت دریافت نمایید

                                                                                ثبت نام + خدمات VIP

امتیاز ما
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *