" /> کدهای تبلیغی چیست؟ | | پاکت آپشن | پشتیبان رسمی فارسی زبانان

کدهای تبلیغی چیست؟


پاداش برای شما کد تبلیغاتی را اکنون وارد کنید و پاداش دریافت کنید.<<
اجازه بدهیم متخصری در مورد کد هاصحبت کنیم.
کدهای تبلیغی چیست؟
Promocode
ما یک بخش ویژه “کدهای تبلیغاتی” را داریم ، بخشی وجود دارد به نام promocode ، شما میتوانید با وارد کردن کدی که از طریق شرکت آن را به عنوان پاداش دریافت کردید استفاده کنید .
مثلا کد تبلیغاتی رایگانی را در شبکه های اجتماعی منتشر میکنیم از 50 دلار به بالا 50% پاداش یعنی از 50 دلار هر مقداری واریز نمایید 50% بونوس دریافت میکنیم استفاده از کد های تبلیغاتی رایگان محدود است. برای برداشت بونوس بخش آموزشی مربوط به بونوس را مطالعه نمایید.

اگر از تبلیغات ویژه بنر برای ثبت نام استفاده نمایید ثبت نام شما قابل مشاهده می باشد درخواشت پشتیبانی دهید و یک کد تبلیغاتی رایگان هنگام سپرده را دریافت نمایید

اگر پاداشی را دریافت نکردید اکنون میتوانید با استفاده از کد تبلیغاتی زیر هنگام واریز ۲۵ % بونوس دریافت کنید. ۲۵% تخفیف فقط برای ۵۰ نفر قابل استفاده است.
در اینجا کلیک کنید و هنگام واریز ، کد زیر را در قسمت promocode درج کنید.کد

POROMO25FRS

برای ورود به سایت کلیک کنید

امتیاز ما
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل: 0 میانگین: 0]

آموزش ها

1 دیدگاه

  • میخوام تو سایت ثبت نام کنم میزنه قوانین ایتالیا رعایت نشده چرا؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

  تبلیغات ویژه!!!

  •  همین اکنون اگر ثبت نام نمایید از ویژگی این تبلیغ استفاده میکنید!!
    یا دوستانی که ثبت نام خود را از طریق همین تبلیغ انجام داده باشند مزایایی را جهت استفاده از تبلیغات دریافت میکنند ، ثبت نام را در پایین کلیک نمایید و ثبت شما قابل مشاهده میشود، پس از ورود به سایت تجاری Pocket option درخواست پشتیبانی را صادر نمایید. خدماتی از قبیل وریفای حساب و تایید آن در کوتاه ترین زمان از قبیل وریفای سلفی در مدت زمان کوتاه تر ،دریافت هدیه تجاری در طول دوره فعالیت های تجاری ، در صورت نیاز شما به ما خدمات سریع در طول دوره تجارت برای شما فراهم خواهد شد همچنین دریافت کد تبلیغاتی رایگان هنگام سپرده گذاری را دریافت میکنید!!
  •  توجه داشته باشید تمامی خدمات سایت پشتیبان با رعایت اصول نظارتی زیر نظر سایت Pocket option به صورت فارسی برای ایرانیان ارائه میشود برای دریافت خدمات این تبلیغ حتما به پشتیبانی خود سایت اصلی مراجعه نمایید.

ثبت نام