" /> چطور معامله دیگران را کپی کنیم؟ | | پاکت آپشن | پشتیبان رسمی فارسی زبانان

چطور معامله دیگران را کپی کنیم؟


به شما اجازه میدهد معاملات دیگران را کپی کنید و همچنین میتوانید در زمان کپی ترید جواهرات قیمتی را هم بدست آورید مجوز استخراج معدن را دریافت کنید میتوانید از بازار(Market) خریداری کنید یا به قسمت Gems mining بروید و هدایت شوید به بازار برای مجوز استخراج معدن و پس از فعاسازی در بخش خرید با هر کپی ترید جواهرات را بدست آورید، برای کپی کردن معاملات نیز با کلیک بر روی معامله گر میتوانید کپی ترید را فعال کنید درصدی را که قرار است معامله وی کپی شود را مشخص و مبلغ سپردتون را در کپی معامله گر نیز مشخص کنید تریدرهای موفق را میتوانید در بخش اجتماعی (social tradring) یا در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده کنید شما در این بخش نیاز است به سطح ۳ برسید.

معرفی تنظیمات:

تنظیمات “کپی به نسبت” به شما این را میدهد  حسابی را که در حال کپی کردن نسبت به نسخه اصلی دارید تنظیم کنید. به عنوان مثال اگر این گزینه درصد را روی 60٪ تنظیم کنید ، وقتی تجارت 100 دلاری را کپی می کنید 60 دلارکپی میشود. درصد پرداخت نیز مانند تجارت اصلی خواهد بود. تنظیم “توقف تعادل” به شما امکان می دهد سطح وجوه را در حساب خود تعیین کنید که در آن کپی خاتمه می یابد. همچنین می توانید کپی کردن را در هر زمان به صورت دستی متوقف کنید. تنظیمات “حداقل مبلغ تجارت کپی” به شما امکان می دهد کپی کردن را بر اساس حداقل مقدار محدود کنید. در صورت عدم علاقه به کپی کردن معاملات کوچک ، این ممکن است مفید باشد. معاملات کمتر از مقدار مشخص شده شما کپی نمی شوند. تنظیم “حداکثر مبلغ تجارت کپی” به شما امکان می دهد کپی کردن را بر اساس حداکثر مقدار تعیین کنید. اگر شما آماده کپی کردن معاملات بزرگ نیستید ، ممکن است مفید باشد. معاملات بیش از مبلغ مشخص شده شما کپی نمی شوند.

برای ورود به سایت کلیک کنید .

امتیاز ما
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل: 3 میانگین: 4.3]

آموزش ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

همین اکنون اگر ثبت نام کنید از ویژگی این تبلیغات استفاده میکنید!!
ثبت نام را کلیک کنید و ثبت شما قابل مشاهده میشود، پس از ورود به سایت درخواست پشتیبانی را صادر کنید. مشاوره جهت وریفای حساب و تایید آن در کوتاه ترین زمان و کد تبلیغاتی رایگان هنگام سپرده گذاری را دریافت میکنید.

ثبت نام