" /> pocket option، pocketoption، پاکت آپشن، پاکت آپشن فارسی، پاکت اپشن، پاکت اپشن پشتیبان فارسی زبانان، پاکتاپشن، پشتیبان فارسی زبانان، ثبت نام پاکت آپشن، کسب درآمد دلاری با پاکت آپشن | پاکت آپشن | پشتیبان رسمی فارسی زبانان

بخش اجتماعات پاکت آپشن


بخش اجتماعات پاکت آپشن

ما ،تنها بروکری هستیم که فضای رابطی را در بین معامله گران قرار داده ایم تا تجار به راحتی با روش های متفاوت بتوانند از فعالیت های یکدیگر مطلع شوند، کمک بگیرند، تا به درآمد بیشتر برسند. مانند بخش اجتماعی ،گپ عمومی ایرانیان.

مرکز تنظیم مقررات روابط بین الملل بازارهای مالی، پاکت آپشن را یک شرکت رسمی به ثبت رسونده تا ما هم نیز تلاش کردیم بهترین ها را برای تجار ایجاد کنیم.
این شفاف سازی ها از طرف ما ، یکی از دلایل دیگرش اطمینان مشتری را بدست میاورد این موضوع از جانب ما بسیار ارزشمند است، و باید به این موضوع بهتر دقت کنید!! زیرا در حال حاضر هیچ بروکری اجازه ارتباط معامله گران را با هم نمیدهند.
ما همیشه در صدد بودیم خلاق ترین ها را ایجاد کنیم.

در بخش اجتماعی میتوانید:

  • شروع معامله گران دیگر را مشاهده نمایید
  • رکوردارتین معامله گران را مشاهده نمایید
  • ارتباط گپ

تنها سایت رسمی ما

تنها سایت و شبکه های فارسی زبانان👇

سایت پشتیبان

کانال تلگرام

اینستاگرام

امتیاز ما
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل: 5 میانگین: 4.4]

آموزشآموزش ها

1 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر.من در پاکت اپشن ثبت نام کردم در مرحله ارسال قبض ادرس قبض رو به زبان انگلیسی واردکردم و وقتی خود قبض را اپلودمیکنم بعدچندثانیه هیچ چیزی برام نمیاد که بدونم قبضم درحال بررسی است یا ن؟
    سوال دیگم اینکه ایا میتونم با پرفکت مانی پاکت اپشن را شارژ وبرداشت کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

  تبلیغات ویژه!!!

  •  همین اکنون اگر ثبت نام نمایید از ویژگی این تبلیغ استفاده میکنید!!
    یا دوستانی که ثبت نام خود را از طریق همین تبلیغ انجام داده باشند مزایایی را جهت استفاده از تبلیغات دریافت میکنند ، ثبت نام را در پایین کلیک نمایید و ثبت شما قابل مشاهده میشود، پس از ورود به سایت تجاری Pocket option درخواست پشتیبانی را صادر نمایید. خدماتی از قبیل وریفای حساب و تایید آن در کوتاه ترین زمان از قبیل وریفای سلفی در مدت زمان کوتاه تر ،دریافت هدیه تجاری در طول دوره فعالیت های تجاری ، در صورت نیاز شما به ما خدمات سریع در طول دوره تجارت برای شما فراهم خواهد شد همچنین دریافت کد تبلیغاتی رایگان هنگام سپرده گذاری را دریافت میکنید!!
  •  توجه داشته باشید تمامی خدمات سایت پشتیبان با رعایت اصول نظارتی زیر نظر سایت Pocket option به صورت فارسی برای ایرانیان ارائه میشود برای دریافت خدمات این تبلیغ حتما به پشتیبانی خود سایت اصلی مراجعه نمایید.

ثبت نام